Зоя Мельник, патрульна Одеської області, заявила, що не зацікавлена й надалі працювати у правоохоронному відомстві. Раніше вона опублікувала низку постів про хабарництво та неефективність роботи патрульної поліції в області, через що керівника патрульної поліції Одещини відсторонили.

Про це патрульна розповіла на прес-конференції, передає кореспондентка Громадського.

Раніше Мельник опублікування кілька постів про хабарництво та неефективність патрульної поліції Одеської області. За її словами, після цього вона почала отримувати погрози від невідомих людей, однак їй не надали охорону на час проведення розслідування.

«Єдине, що зі мною сьогодні зв'язався психолог департаменту і попросив про зустріч. Більше ніяких заходів поліція не вживала», — заявила Мельник.

Мельник також прокоментувала заяви поліції щодо її неефективної роботи як патрульної поліцейської. Патрульна розповіла, що керівництво встановило план — 15-20 постанов за день на екіпаж. Попри те, що є екіпажі, які не обслуговують виклики 102, норму вимагають від усіх.

«Не всі виклики 102 закінчуються постановою, тому деякі поліцейські ігнорували деякі виклики», — пояснила Мельник.

Мельник стверджує, що про порушення у роботі Патрульної поліції спочатку говорила із керівництвом, але на це уваги ніхто не звертав.

«Я співпрацювала із перевірками, які приїжджали з Києва, я передавала їм інформацію, яку мала, але вони нічого не робили. Вони казали, що про це знають, але ніяких заходів вони не вживали», — розповіла патрульна.

Мельник також повідомила, що хоч її ще не звільнили, вона впевнена, що більше не хоче працювати у патрульній поліції.

Зоя Мельник регулярно писала критичні пости про роботу управління патрульної поліції в Одесі, розповідаючи про систематичне хабарництво, встановлені «плани» від керівництва на кількість штрафів.

8 липня начальника патрульної поліції Одеської області Юрія Рибака відсторонили від посади після низки заяв його підлеглої Зої Мельник про хабарництво та неефективність роботи відомства. Ці заяви перевірить дисциплінарна комісія.

Нагадаємо, Юрій Рибак — син депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака, якого викрали та жорстоко вбили бойовики так званої «ДНР».

Авторка: Ксенія Сітінська

Поділитись: