Війна

За час операції Об’єднаних сил затримали 39 учасників та пособників бойовиків — штаб

30 серпня, 2018 09:36
Війна/За час операції Об’єднаних сил затримали 39 учасників та пособників бойовиків — штаб
Зберегти
Вигляд
З травня по серпень правоохоронці операції Об’єднаних сил викрили 51 учасника та пособника бойовиків та затримали 39 із них.

З травня по серпень правоохоронці операції Об’єднаних сил викрили 51 учасника та пособника бойовиків та затримали 39 із них.

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

Співробітниками військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил разом з іншими правоохоронними органами від початку операції Об’єднаних сил викрили 51 учасника та пособника самопроголошених «ЛНР/ДНР», 39 із яких затримали, а 12 оголосили у розшук.

Упродовж травня-серпня 2018 року суди Донецької та Луганської областей ухвалили 26 (21 та 5 відповідно) обвинувальних вироків за статтями 256 «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності», 258-3 «Створення терористичної групи чи терористичної організації» та 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» КК України.

«До позбавлення волі на строки від 6 до 9 років засуджено 5 колишніх бойовиків, від 3 до 5 років отримали 14 прихильників «руського миру», які зазіхали на територіальну цілісність України. На 3 та менше років позбавлені волі 7 осіб, які сприяли діяльності терористичних організацій», — йдеться у повідомленні.

На розгляді в судах знаходяться 3 справи, ще за 6 кримінальними провадженнями тривають слідчі дії.

Окрім цього, за три місяці затримано 449 людей, підозрюваних у причетності до самопроголошених «ДНР/ЛНР». 

Українські військові з 30 квітня взяли під контроль 15 кв км у зоні бойових дій.

У чому суть ООС та що змінилося для цивільного населення читайте у публікації: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

Операція Об‘єднаних сил не передбачає активізації бойових дій на лінії зіткнення та спрямована на встановлення миру, заявив раніше Наєв. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:  хто такий Сергій Наєв

Об'єднаний оперативний штаб, що замінив штаб АТО, діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

Пов`язані новини