Протягом доби 2 травня в Україну евакуаційними рейсами прибули понад 550 пасажирів. Під час проведення температурного скринінгу ознак захворювання на коронавірусну інфекцію у них не виявили.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

«Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили чотири спеціальні пасажирські авіарейси з Нью-Йорка (США), Лісабона (Португалія), Парижа (Франція) та Цюриха (Швейцарія). Цими літаками в Україну прибуло понад 550 пасажирів», — йдеться у повідомленні.

Пасажири цих авіарейсів обрали карантинні обмеження із застосуванням мобільного додатку «Дій вдома».

«Після перевірки співробітниками Держприкордонслужби реєстрації в додатку ці особи відправилися на двотижневу самоізоляцію за вказаними адресами», — уточнили в Держприкордонслужбі.

Загалом, минулої доби у пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Держприкордонслужби оформили на в’їзд та виїзд приблизно 15 тисяч людей. Під час проведення температурного скринінгу ознак захворювання в жодного не виявили.

Порушників режиму самоізоляції минулої доби на кордоні теж не зафіксували.

Водночас, 2 травня надійшло лабораторне підтвердження захворювання на COVID-19 ще одного представника ДПСУ в Одеській області. У нього спостерігається легкий перебіг хвороби.

У підрозділі провели дезінфекцію приміщень та направили на самоізоляцію та під контроль лікарів відомства персонал, який контактував з хворим.

Станом на сьогодні, 3 травня, на COVID-19 у Держприкордонслужбі хворіє 15 військовослужбовців та працівників відомства, 1 військовий одужав.

В Україні станом на 3 квітня коронавірус вже виявили у 11 913 людей, з них 288 померли, а 1 547 — одужали. За добу виявили 502 нових випадків інфікування.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: