Світ / США

За два роки Google звільнив 48 працівників через сексуальні домагання

BBC
Світ/США/За два роки Google звільнив 48 працівників через сексуальні домагання
Зберегти
Вигляд
В корпорації Google заявили, що за останні два роки через сексуальні домагання звільнили 48 співробітників, зокрема 13 старших менеджерів.

Про це йдеться в листі генерального директора корпорації Сундара Пічаі, який адресовано працівникам Google.

У своєму зверненні Пічаі наголосив, що політика компанії щодо неналежної поведінки буде більш жорсткою.

«Ми хочемо запевнити вас, що ми розглядаємо кожну скаргу щодо сексуальних домагань або неналежної поведінки, ми розслідуємо і вживаємо заходи», — йдеться у листі.

Це звернення є відповіддю на публікацію The New York Times, в якій йдеться про те, що розробник програмного забезпечення для Android Енді Рубін попри звинувачення в домаганнях отримав 90 мільйонів доларів після того, як пішов з Google у 2014 році. Водночас представник Рубіна заявив, що той відкидає всі звинувачення.

Як повідомлялося, головреда російського видання Meduza відсторонили від посади через звинувачення в домаганнях.

Раніше в сексуальних домаганнях звинуватили британського мільярдера Філіпа Ґріна.

Нагадаємо, дослідження міжпарламентського союзу та Парламентської асамблеї Ради Європи показало, що в парламентах Європи 85% жінок-депутаток стикалися з насильством та агресією.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Роуз Макгоун звинуватила Вайнштейна у зґвалтуванні. Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер домагався її в готельному номері у французьких Каннах. Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

Пов`язані новини