УКРАЇНА

За місяць залишок на Єдиному казначейському рахунку збільшився у 13,5 разів

3 вересня, 2018 12:13
УКРАЇНА/За місяць залишок на Єдиному казначейському рахунку збільшився у 13,5 разів
Зберегти
Вигляд
Станом на 1 вересня 2018 року залишок на Єдиному казначейському рахунку збільшився у 13,5 разів — до 27,08 мільярдів гривень.

Станом на 1 вересня 2018 року залишок на Єдиному казначейському рахунку збільшився у 13,5 разів — до 27,08 мільярдів гривень.

Дані про це йдеться у повідомленні на сайті Державної казначейської служби України.

Як зазначається, на початку серпня 2018 року залишок на Єдиному казначейському рахунку досяг історичного мінімуму від 2014 року. Так, станом на 1 серпня там було лиш близько 2 мільярдів гривень.

Таку ситуацію пов’язували, зокрема, з тим, що наприкінці липня Казначейство направило кредит до Пенсійного фонду України, який не мав достатньо коштів для вчасної виплати пенсій.

В той же час, у Міністерстві фінансів тоді зазначали, що у держави є достатньо коштів для розрахунку за всіма бюджетними програмами.

Нагадаємо, що у червні залишки на казначейському рахунку зменшились на 18%.

Єдиний казначейський рахунок — це основний рахунок держави, з якого вона здійснює розрахунки за своїми видатками в рамках передбаченого бюджетного плану. Залишок на цьому рахунку непостійний та залежить від періоду року та стану виконання дохідної частини бюджету.

Пов`язані новини