Життя

Залишок на єдиному казначейському рахунку досяг мінімуму з 2014 року

1 серпня, 2018 15:04
Життя/Залишок на єдиному казначейському рахунку досяг мінімуму з 2014 року
Зберегти
Вигляд
Станом на 1 серпня залишок коштів на Єдиному казначейському рахунку скла 1,99 мільярди гривень — найменше з січня 2014 року.

Станом на 1 серпня залишок коштів на Єдиному казначейському рахунку скла 1,99 мільярди гривень — найменше з січня 2014 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Державної казначейської служби.

Таким чином за місяць залишки на казначейському рахунку зменшились на 7,4 мільярди гривень або 78,7%.

Також казначейство відзвітувало, що повністю сплатило пенсії за липень 2018 року. На ці цілі казначейство надало Пенсійному фонду позику. Вірогідно, це сприяло такому зменшенню залишків коштів на головному бюджетному рахунку держави.

Нагадаємо, що у червні залишки на казначейському рахунку зменшились на 18%.

Єдиний казначейський рахунок — це основний рахунок держави, з якого вона здійснює розрахунки за своїми видатками в рамках передбаченого бюджетного плану. Залишок на цьому рахунку непостійний та залежить від періоду року та стану виконання дохідної частини бюджету.

Раніше у Пенсійному фонді повідомили про проблеми з виплатами пенсій за липень 2018 року. Зокрема, там пояснюють ситуацію тимчасовим дефіцитом коштів на рахунку фонду через те, що туди не переказали доходи від сплати єдиного соціального внеску.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести службове розслідування щодо керівництва Пенсійного фонду за фактом затримок.

Пов`язані новини