УКРАЇНА

За останні 4 роки у відновлювальну енергетику України залучили 1,1 млрд євро

31 серпня, 2018 17:22
УКРАЇНА/За останні 4 роки у відновлювальну енергетику України залучили 1,1 млрд євро
Зберегти
Вигляд
У проекти відновлювальної енергетики України реалізували проектів з відновлювальної енергетики на 1,1 мільярди євро.

У проекти відновлювальної енергетики України реалізували проектів з відновлювальної енергетики на 1,1 мільярди євро.

Про це повідомив очільник Державного агентства з ефективності та енергозбереження України Сергій Саврук, передає прес-служба уряду.

За словами Саврука, реалізації проектів «зеленої енергетики» дозволяє Україні заощаджувати 6 мільярдів кубометрів газу на рік.

«Одне з важливих досягнень — скорочення споживання газу на 6 млрд кубометрів у рік населенням, бюджетною сферою та підприємствами теплокомуненерго у 2017 році порівняно із 2014 роком (без тимчасово окупованих територій). Це означає, що 1,2 млрд євро залишається в економіці країні щороку», — повідомив Саврук.

Раніше повідомлялось, що 25% електроенергії в світі виробили з альтернативних джерел енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дорога, проблемна і потрібна: майбутнє «зеленої енергетики» в Україні

Раніше стало відомо, що компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова хоче побудувати одну з найбільших сонячних електростанцій у Європі неподалік Дніпра.

Як повідомлялось, 26 квітня в Україні ввели в експлуатацію найбільшу сонячну електростанцію в Україні, потужність якої складе 50 мегават.

Нагадаємо, що в Міненергетики повідомляли, що за перші 3 місяці 2018 року виробництво електрики з альтернативних джерел в Україні зросло на 30%.

З початку 2018 року кількість сонячних електростанцій в Україні зросла на 13%. Так, за даними Кабміну, за січень-березень 2018 року в Україні ввели в експлуатацію стільки ж сонячних електростанцій, скільки за половину 2017 року.

Раніше в уряді анонсували будівництво сонячних електростанцій у Чорнобильській зоні. Там вважають, що зможуть перетворити зону відчуження на «найбільш інноваційний майданчик у світі».

Також у державному Укренерго анонсували будівництво енергоакумулюючих станцій загальною потужністю 2,5 гігават енергії. Необхідність у будівництві акумуляторів пояснюють зростанням частки генерації електроенергії з відновлювальних джерел.

Пов`язані новини