Запроваджена рішенням Ради національної безпеки та оборони України заборона на в'їзд на територію України іноземних громадян не стосуватиметься перевізників вантажів.

Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України.

«Встановлені обмеження не стосуються здійснення міжнародних вантажних перевезень. Міжнародні вантажні перевезення не припиняються», — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що заборона на в'їзд іноземців набуде чинності через 2 доби та триватиме 2 тижні.

13 березня РНБО ухвалила рішення через 2 дні закрити кордони України для в'їзду іноземних громадян для протидії поширенню коронавірусу. Також там рекомендували українцям не виїжджати за кордон без нагальної потреби.

Також 13 березня в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу.

Померла 71-річна жінка, яка напередодні повернулася з Польщі. Її стан здоров'я погіршився 3 березня, але вона не звернулась до лікарів, не самоізолювалась і 8 березня ходила до церкви.

Під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими літня жінка проживала, та люди, з якими вона контактувала. У МОЗ зазначили, що жінка перебувала у групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, літні люди найбільш вразливі до інфікування коронавірусом з летальними наслідками.

12 березня коронавірус виявили також у 64-річного чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів. 

3 березня перший випадок коронавірусу виявили у чоловіка з Чернівців, який разом із дружиною повернувся з Італії.

Поділитись: