ENRU

Заява ФК «Маріуполь»: «Динамо» не прибуло на гру і намагається дискредитувати наш клуб

Футбольний клуб «Маріуполь» заявляє, що виконав усі вимоги регламенту для забезпечення проведення домашнього матчу 7-го туру Української Прем'єр-ліги проти київського «Динамо».

Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті команди.

Зауважується, що «Маріуполь» відповідно до вимог регламенту УПЛ відправив до дирекції Прем'єр-ліги і ФК «Динамо» всі необхідні офіційні листи щодо майбутніх ігор, а також надав офіційні листи від Управління СБУ в Донецькій області, Головного Управління Національної поліції в Донецькій області, Маріупольської міської ради

У свою чергу, як йдеться у заяві маріупольського клубу, від ФК «Динамо» вони «не отримали жодного офіційного листа щодо майбутніх ігор, а також щодо дати і часу прибуття делегації клубу, маршруту слідування і автотранспортних засобів, ця інформація необхідна СБУ і МВС для організації супроводу та проїзду автобусів з делегаціями ФК «Динамо» до Маріуполя».

«ФК «Динамо» не тільки не прибув на гру в Маріуполь, а й усіма силами намагається дискредитувати наш клуб. Колеги з ФК «Динамо», не займайтеся маніпуляціями! «М'яч» був на вашому боці», – зауважується в тексті заяви.

Раніше 27 серпня у прес-службі маріупольської команди повідомили, що київська команда до Маріуполя так і не прибула, тому матч, ймовірно, не відбудеться. «Клуб в рамках своєї соціальної відповідальності пропонує звернутися до кас стадіону або спорткомплексу «Іллічівець» і здати квитки: ми повернемо вам гроші з нашими найщирішими вибаченнями», – йшлось у заяві.

Нагадаємо, «Динамо» та «Карпати» відмовилися грати в Маріуполі, аргументуючи це небезпекою для гравців. У ФФУ заявили, що матч не переноситимуть. А також зазначили, що відмову «Динамо» грати в Маріуполі можуть зарахувати як технічну поразку.

11 серпня, поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями забезпечення безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

У свою чергу, СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через небезпеку підвищеної терористичної загрози в місті.

25 серпня у прес-службі «Динамо» заявили, що поінформували команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі. У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів.

Зранку 27 серпня віце-президент клубу Андрій Мадзяновський заявив, що «Динамо» готове оскаржити технічну поразку за неявку до Маріуполя, якщо таке рішення буде ухвалене. А згодом кияни оприлюднили звернення, в якому пропонували перенести матч у Маріуполі на іншу дату.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram