Підозрювана в смертельному ДТП у Харкові Олена Зайцева під час ДТП перебувала в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів.

Підозрювана в смертельному ДТП у Харкові Олена Зайцева під час ДТП перебувала в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів.

Такий висновок надало Міністерство охорони здоров'я у відповідь на запит адвокатки потерпілих Лариси Матвєєвої.

Про це вона повідомила у Facebook та додала текстову відповідь міністерства.

«З урахуванням наданих у запиті відомостей можливо визначити, що Особа 1 станом на 18.10.2017 перебувала у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів», — йдеться у висновку.

Як повідомила адвокатка Громадському, 31 липня під час судового засідання вона передала отриману відповідь до суду та пропросила долучити її до матеріалів справи.

27 липня очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що лікарка-нарколог, яка оглядала обвинувачену Олену Зайцеву після смертельного ДТП у Харкові, звільнилася з диспансеру та зникла. Її розшукує поліція.

24 липня суд Харкова, в якому розглядається справа про смертельне ДТП на Сумській вулиці 18 жовтня 2017 року, залишив під вартою обох обвинувачених — Олену Зайцеву та Генадія Дронова.

19 липня під час розгляду справи експерт-автотехнік заявив, що правила порушили обидва підозрюваних у скоєнні ДТП — Олена Зайцева на Lexus і Геннадій Дронов на Volkswagen.

Раніше свідок заявив на суді, що у момент ДТП у Харкові Зайцева рухалась із швидкістю понад 100 км/год.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова на вулиці Сумській сталася масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про трагічне ДТП у центрі Харкова.

Головною підозрюваною у скоєні ДТП поліція назвала 20-річну Олену Зайцеву, суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 днів без права внесення застави.  Суд також узяв під варту другого учасника ДТП Геннадія Дронова. За даними слідчих, він рухався на жовтий сигнал світлофора.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна середа»: про причини смертельної аварії в Харкові.

Олена Зайцева заявила, що  визнає провину у ДТП і готова понести покарання.

 

Поділитись: