УКРАЇНА

Захист Шепелєва оскаржить рішення суду про взяття під варту екс-депутата

10 лютого, 2018 10:11
УКРАЇНА/Захист Шепелєва оскаржить рішення суду про взяття під варту екс-депутата
Зберегти
Вигляд
Адвокати колишнього народного депутата Олександра Шепелєва подаватимуть апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про взяття під варту до 8 квітня.

Адвокати колишнього народного депутата Олександра Шепелєва подаватимуть апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про взяття під варту до 8 квітня.

Про це журналістам сказав адвокат Денис Анікін після ухвалення судом рішення, передає УНІАН.

«Ми будемо подавати апеляцію. Ми вважаємо його (рішення суду, — ред.) абсолютно незаконним, необґрунтованим. Ми це доводили в суді. Ми вважаємо це тиском з боку військової прокуратури. Ми обґрунтовували свої доводи і відповідними документами, які суд фактично не прийняв до уваги», — заявив адвокат.

Анікін також стверджує, що справа «має усі ознаки політичного переслідування».

Як повідомлялося, один із захисників екс-народного депутата  Олександра Шепелєва 10 лютого у суді погрожував зброєю працівнику ГПУ.

Печерський районний суд Києва 10 лютого обрав для колишнього народного депутата Олександра Шепелєва запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 8 квітня. 

У Службі безпеки України заявляли про законність дій працівників під час затримання колишнього депутата Олександра Шепелєва.

Колишнього народного депутата України Олександра Шепелєва затримали за підозрою в замаху на вбивство, банківських махінаціях та ще за низкою проваджень. Коли його привезли на засідання суду для обрання запобіжного заходу, на його обличчі помітили синці.

В Україні колишнього народного депутата підозрюють у вчиненні низки особливо тяжких та тяжких злочинів. Його звинувачували в розкраданні коштів «Родовід Банку» і замовленні кількох убивств, зокрема, банкіра Сергія Кириченка в 2003 році і полковника МВС Романа Єрохіна в 2006-му, а також замаху на вбивство банкіра Сергія Дядечка в 2012 році.

Шепелева затримали 19 березня 2015 року в Росії після того, як влітку 2014 року він утік з лікарні в Києві разом з охоронцем.

У квітні 2015-го Генеральна прокуратура України звернулася до Росії із запитом про видачу Олександра Шепелєва.

Шепелєв був з 2007 до 2010 років членом фракції «БЮТ», у 2010-му членом «Партії регіонів».

Пов`язані новини