УКРАЇНА

Захист Януковича підготував 200 питань до Порошенка у суді

21 лютого, 2018 13:54
УКРАЇНА/Захист Януковича підготував 200 питань до Порошенка у суді
Зберегти
Вигляд
У рамках судового процесу про державну зраду Віктора Януковича його захист підготував до президента Петра Порошенка 200 питань.

У рамках судового процесу про державну зраду Віктора Януковича його захист підготував до президента Петра Порошенка 200 питань.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на заяву адвоката президента-втікача Віталія Сердюка.

Він зазначив, що за відведений час відеозв'язку з чинним президентом, який виступає в якості свідка, він не встигне поставити всіх питань.

Водночас суддя Владислав Дев'ятко зазначив, що у сторони захисту буде вдвічі більше часу для допиту, ніж у прокуратури.

«Шановний захист. Фактично в сьогоднішньому судовому засіданні вперше за історію Радянського Союзу, пострадянських країн, незалежної України, ми зможемо допитати чинного президента в якості свідка. Суду незрозуміло, чому захист намагається у черговий раз перешкодити цьому допиту», — заявив він.

Нагадаємо, в Оболонському суді Києва, де слухають справу про держзраду Віктора Януковича, президента України Петра Порошенка дозволили допитати в режимі відеозв'язку 21 лютого о 14:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втеча екс-президента, анексія Криму та контакти з Кремлем: що розповіли Аваков та Яценюк на суді про держзраду Януковича.

Раніше адвокати Януковича наполягали, аби суд долучив до матеріалів справи фрагмент інтерв'ю секретаря РНБО Олександра Турчинова Громадському, де той розповідає про стан армії на початку війни, зокрема під час анексії Криму.

Турчинов є одним зі свідків у справі про державну зраду Януковича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини