УКРАЇНА

Законопроект про бюджет на 2018-й Рада може розглянути 14 листопада — Парубій

11 листопада, 2017 13:44
УКРАЇНА/Законопроект про бюджет на 2018-й Рада може розглянути 14 листопада — Парубій
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада може розглянути законопроект про державний бюджет на 2018-й рік вже наступного вівторка, 14 листопада.

Верховна Рада може розглянути законопроект про державний бюджет на 2018-й рік вже наступного вівторка, 14 листопада.

Про це заявив голова парламенту Андрій Парубій під час засідання партії «Народний фронт», передає кореспондент Громадського.

«Ми чекаємо на завершення роботи комітету, попередньо можливо, що ми встигнемо розглянути його вже у вівторок», — сказав Парубій.

Водночас він повідомив, що закон про повернення під контроль України Донецької та Луганської областей Рада у другому читанні може розглянути у четвер, 16 листопада.

«Я мав консультації з головою профільного комітету. Він повідомив, що вони зможуть закінчити роботу над текстом у середу і тоді у четвер ми попередньо можемо вийти на голосування», — сказав спікер Верховної Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після ухвалення закону про деокупацію в цілому доведеться змінити низку підзаконних актів — міністр Черниш.

6 жовтня Рада ухвалила президентський закон про продовження особливого статусу Донбасу. Пізніше того ж дня його підписав спікер парламенту.

Також Рада у першому читанні підтримала закон №7163 Порошенка «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях у першому читанні». 

Про те, чому було два президентських законопроекти читайте: За завісою деокупації: Як Порошенко й Турчинов домоглися продовження дії закону про особливий статус Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини