ENRU

Закон про Нацбюро фінансової безпеки розглянуть до 20 квітня — Ірина Луценко

Верховна Рада України може розглянути закон про створення Національного бюро фінансової безпеки (НБФБ) до 20 квітня.

Про це повідомила представниця президента у парламенті Ірина Луценко на погоджувальній раді керівників фракцій, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми сподіваємось та впевнені, що відповідний профільний комітет розгляне цей законопроект в середу. В четвер ми наполягатимемо на його розгляді в сесійній залі», — зазначила Ірина Луценко.

Вона також додала, що президент визначив законопроект про Національне бюро фінансової безпеки як невідкладний та вимагає його якнайшвидшого ухвалення.

Очільниця комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна 19 березня зареєструвала законопроект про створення Національного бюро фінансової безпеки у Верховній раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Національне бюро фінансової безпеки: чи є привід для оптимізму?

Представники бізнесу заявили, що закон про НБФБ потребує доопрацювання.

Також експерти РПР закликали доопрацювати закон про НБФБ. На їхню думку прийняття закону у чинній редакції може посилити тиск на бізнес та призвести до обмеження повноважень НАБУ.

Раніше закон очільниці комітету з питань податкової та митної політики розкритикував міністр фінансів України. У Мінфіні повідомили, що якщо прийняти законопроект у чинній редакції, то керівник НБФБ отримає доступ до будь-якої засекреченої інформації в Україні.