УКРАЇНА

Закон про Нацбюро фінансової безпеки розглянуть до 20 квітня — Ірина Луценко

17 квітня, 2018 16:40
УКРАЇНА/Закон про Нацбюро фінансової безпеки розглянуть до 20 квітня — Ірина Луценко
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада України може розглянути закон про створення Національного бюро фінансової безпеки до 20 квітня.

Верховна Рада України може розглянути закон про створення Національного бюро фінансової безпеки (НБФБ) до 20 квітня.

Про це повідомила представниця президента у парламенті Ірина Луценко на погоджувальній раді керівників фракцій, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми сподіваємось та впевнені, що відповідний профільний комітет розгляне цей законопроект в середу. В четвер ми наполягатимемо на його розгляді в сесійній залі», — зазначила Ірина Луценко.

Вона також додала, що президент визначив законопроект про Національне бюро фінансової безпеки як невідкладний та вимагає його якнайшвидшого ухвалення.

Очільниця комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна 19 березня зареєструвала законопроект про створення Національного бюро фінансової безпеки у Верховній раді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Національне бюро фінансової безпеки: чи є привід для оптимізму?

Представники бізнесу заявили, що закон про НБФБ потребує доопрацювання.

Також експерти РПР закликали доопрацювати закон про НБФБ. На їхню думку прийняття закону у чинній редакції може посилити тиск на бізнес та призвести до обмеження повноважень НАБУ.

Раніше закон очільниці комітету з питань податкової та митної політики розкритикував міністр фінансів України. У Мінфіні повідомили, що якщо прийняти законопроект у чинній редакції, то керівник НБФБ отримає доступ до будь-якої засекреченої інформації в Україні.

Пов`язані новини