УКРАЇНА

Залізничники «Криворіжсталі» припинили страйк

21 травня, 2018 17:38
УКРАЇНА/Залізничники «Криворіжсталі» припинили страйк
Зберегти
Вигляд
Після чотириденного страйку, 20 травня третя зміна залізничників, що працюють на «АрселорМіттал Кривий Ріг», вийшла на роботу. У компанії почали виконувати вимоги страйкарів.

Після чотириденного страйку, 20 травня третя зміна залізничників, що працюють на «АрселорМіттал Кривий Ріг», вийшла на роботу.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наразі цех з експлуатації залізничного транспорту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює стабільно, на лінії задіяно 82 тепловози (усі – власні). Підприємство готується до поступового відновлення повного металургійного циклу та роботи всіх агрегатів», — йдеться у повідомленні.

Там також додають, що керівництво компанії докладає усіх зусиль для забезпечення належного соціального захисту працівників та виконання їхніх вимог. В той же час, довелось скоротити деякі соціальні програми.

Так, з 21 травня тимчасово заморожено проект «Путівка до відпустки», призупинені виплати матеріальної допомоги працівникам і робота власного санаторію-профілакторію «Джерело».

Однак заробітну плату за травень планують виплатити своєчасно, хоча раніше повідомлялось про ризик затримки виплати.

17 травня найбільший металургійний комбінат України зупинився через страйк залізничників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Криворіжстрайк: чому зупинився найбільший металургійний комбінат України

Ще наприкінці березня 2018 профспілка криворіжзького гірничо-металургійного комбінату ArcelorMittal вимагала підвищити рівень заробітної плати до 1 тисячі євро в гривневому еквіваленті з 1 квітня 2018 року.

«Наша мета — досягти підвищення зарплати для всіх робітників, зберегти робочі місця та досягти безпечних умов праці. Тільки виконання даних вимог знизить соціальну напругу в колективі та не доведе ситуацію до страйку»,  — заявила очільниця профспілки компанії Наталія Маринюк.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — найбільше гірничо-металургійне підприємство України. На ньому працює більше 21 тисячі людей. Основний власник підприємства — міжнародна корпорація ArcelorMittal.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ArcelorMittal Кривий Ріг сплатив понад 72 млн грн за шкоду довкіллю

Пов`язані новини