Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести службове розслідування щодо дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників його підрозділів за фактом затримки з виплати пенсій.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести службове розслідування щодо дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників його підрозділів за фактом затримки з виплати пенсій.

Про це Гройсман оголосив під час урядової наради з керівництвом Пенсійного фонду, Державного казначейства, Міністерства фінансів та Міністерства соціальної політики, передає прес-служба уряду.

«До кінця тижня врегулювати ситуацію. Окрім того, призначаю службове розслідування — і щодо дій керівника ПФУ і щодо керівників в регіонах. Будуть ще хоч раз затримки — не вибачу. Створювати людям додаткові проблеми — неприпустимо», — заявив Гройсман.

Також Гройсман зазначив, що держава вчасно переказує всі бюджетні трансферти на виплату соціальних платежів.

«Центральний бюджет заборгованості перед ПФУ не має. Ми повністю фінансуємо. Вживайте всі заходи, аби ситуація більше не повторилася», — додав Гройсман.

Як зазначається, на виплати пенсій у липні 2018 року необхідно спрямувати 29,9 мільярдів гривень. В той же час, Пенсійний фонд станом на 24 липня зміг виділити 24,9 мільярдів гривень. Відповідно, наразі для сплати пенсій не вистачає близько 5 мільярдів гривень.

Нагадаємо, що у Пенсійному фонді повідомили про проблеми з виплатами пенсій за липень 2018 року. Зокрема, там пояснюють ситуацію тимчасовим дефіцитом коштів на рахунку пенсійного фонду через те, що туди не було переказано доходів від сплати єдиного соціального внеску.

Раніше українцям з великим стажем та малою пенсією провели перерахунок виплат у березні 2019 року.

Раніше повідомлялося, що уряд планує підвищити пенсії людям з великим стажем, але маленькою зарплатнею.

У Пенсійному фонді розповіли, як перерахують пенсії для працюючих пенсіонерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Не за віком, а за стажем: що треба знати про пенсійну реформу

Напередодні у Грузії провели пенсійну реформу та запровадили накопичувальне пенсійне забезпечення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як самостійно накопичити на гідну пенсію

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile