Підозрювані у замаху на вбивство депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Андрій Лаврега та Євген Семенов
Фото:

hromadske

Печерський районний суд Києва продовжив на два місці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою Андрію Лаврезі та Євгену Семенову — підозрюваним у замаху на життя депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва в результаті якого загинув його трирічний син.

Про це hromadske повідомив слідчий у справі та потерпілі.

Засідання провели у закритому режимі у зв’язку з тим, що до підозрюваних застосовані заходи безпеки. Раніше суд продовжив термін досудового слідства у справі на три місяці.

За даними слідства, Андрій Лаврега був тим, хто безпосередньо стріляв у автомобіль Соболєва 1 грудня, а Семенов давав йому сигнал, коли депутат вийшов із ресторану. За версією слідства, Андрія Лаврегу до злочину залучив росіянин Юсуп Абуєв, з яким він познайомився у зоні бойових дій на Донбасі.

Під час зустрічі в одному з ТРЦ Києва Абуєв нібито запропонував Лаврезі вбити депутата за винагороду в 40 тисяч доларів. Останній, за даними слідства, погодився. Сам Абуєв виїхав з України.

Йому теж погоджено підозру, він оголошений у всеукраїнський розшук по іншій справі (вимагання грошей, створення ОЗГ, викрадення особи) і нібито, відповідно до заяви поліції — у міжнародний, однак, у базі Інтерполу його немає

Поліція розглядає три версії замаху на Соболєва: сімейно-побутові проблеми, фінансово-господарська діяльність, а також минула та нинішня професійна діяльність депутата.

Після вбивства сина Соболєв попросив вісім осіб пройти поліграф, в інтерв’ю hromadske він розповів, що жоден з них цього не зробив. 

Поліція розглядає три версії злочину: сімейно-побутові проблеми, фінансово-господарська діяльність, а також минула та на теперішній час професійна діяльність В’ячеслава Соболєва.

1 грудня в центрі Києва стріляли у автомобіль Range Rover в якому перебував депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв зі своїми рідними. Куля влучила у його трирічного сина, він загинув. 

Поліція встановила, що стріляли із вікна квартири, та затримала двох підозрюваних виконавців злочину, суд взяв їх під варту

Поділитись: