ENRU

Засідання у справі про держзраду Януковича перенесли на 18 травня

Оболонський райсуд Києва переніс підготовче засідання у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича на 18 травня через те, що підозрюваний хоче брати участь у засіданні за допомогою відеозв'язку.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Тепер Оболонський суд має надіслати клопотання до російських установ, і вони повинні будуть забезпечити відеотрансляцію, як це було під час попередніх допитів», — сказав адвокат екс-президент Віталій Сердюк.

Раніше Оболонський суд відмовив захисту Януковича перенести засідання до рішення Апеляційоного щодо клопатання захисту через «тиск з боку генерального прокурора на даний суд (Оболонський)».

Нагадаємо, 3 травня прес-секретар Януковича Юрій Кірасір повідомив, що Інтерпол документально підтвердив, що зняв з розшуку колишнього президента України Віктора Януковича та його сина Олександра. В ГПУ заявили, що зняття з розшуку не вплине на судовий процес над ним.

Інтерпол оголосив у розшук Віктора Януковича у січні 2015 року, але згодом скасував оголошення про розшук Януковича через оскарження захисту. 

У свою чергу, в ГПУ заявляють про намір оскаржити рішення Інтерполу про зняття Януковича з розшуку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram