УКРАЇНА

Засідання у справі Савченко відбудеться 23 березня

22 березня, 2018 22:02
УКРАЇНА/Засідання у справі Савченко відбудеться 23 березня
Зберегти
Вигляд
Засідання суду з обрання запобіжного заходу народному депутату Надії Савченко відбудеться 23 березня у Шевченківському суді.

Засідання суду з обрання запобіжного заходу народному депутату Надії Савченко відбудеться 23 березня у Шевченківському суді.

Про це повідомила журналістка Громадського.

Генпрокурор Луценко підписав та оголосив Савченко підозру, передає прес-секретарка Луценка Лариса Сарган.

Прокурори клопотатимуть про двомісячний термін утримання під вартою для депутатки.

Президент Петро Порошенко після затримання Савченко подякував Службі безпеки та Генеральній прокуратурі за «врятовані життя людей внаслідок запобігання масових терактів і викритої російської спецоперації проти України».

Раніше Порошенко назвав затримання екс-переговорника Рубана «блискучою операцією».

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

За версією ГПУ, екс-переговорник щодо звільнення заручників Донбасі Володимир Рубан дав гроші Савченко на підготовку теракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про затриманого переговорника Рубана.

Пов`язані новини