Переговори учасників політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі у режимі відеозв'язку, скоріш за все, відбудуться через 2 тижні.

Про це hromadske повідомило поінформоване джерело у Тристоронній контактній групі в Мінську.

«Скоріше через два тижні (відбудеться зустріч — ред.), на наступній зустрічі, вже у квітні», — повідомило джерело.

Відеоконференція робочої групи з політичних питань ТКГ мала відбутися 24 та 25 березня, однак, як заявили у так званому «МЗС ДНР», її перенесли через «незадовільний стан здоров'я представників Києва».

Бойовики також додали, що нову дату засідання групи у режимі онлайн озвучать після узгодження сторонами переговорного процесу.

Натомість джерело у ТКГ повідомляє, що причини перенесення можуть бути різними, зокрема, і пов’язані з ініціативою створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР».

«Ми провели ВКЗ з безпеки, потім повинна була працювати політична підгрупа. Вони збиралися, але чомусь не зібрались. Причини можуть бути різні, у тому числі, й питання з Координаційною радою (Консультативною радою — ред.)», — інформує джерело.

Водночас на завтра, 26 березня, все ще заплановане засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, яке має відбутися у форматі відеоконференції. Наразі його не переносили.

Нагадаємо, 11 березня голова Офісу президента Андрій Єрмак погодив із заступником глави Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком створення Консультативної ради на переговорах у Мінську за участі представників так званих «ДНР» і «ЛНР». Підписати відповідний документ мали на переговорах 25 березня.

Водночас згодом заступниця глави фракції «Слуга Народу» Євгенія Кравчук повідомила, що жодних документів на наступному засіданні підписувати не будуть, оскільки воно пройде у режимі відеоконференції.

Поділитись: