Переговори учасників політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі у режимі відеозв'язку не відбулася.

Про це заявили в так званому «МЗС ДНР», повідомляють «Новости Донбасса».

Зазначається, що відеоконференція робочої групи з політичних питань ТКГ не відбулася в зв'язку «з незадовільним станом здоров'я представників Києва».

Бойовики також додали, що нова дата засідання групи в режимі онлайн буде озвучена після узгодження сторонами переговорного процесу.

Раніше повідомлялось, що учасники ТКГ з врегулювання ситуації на сході України у Мінську 11 березня підписали домовленості про створення Консультативної ради за участі представників України та бойовиків так званих «Л/ДНР». Росія, Німеччина, Франція та ОБСЄ будуть у статусі гарантів-спостерігачів.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак, який і представляв України на переговорах, запевняє, що створення такої ради не означає визнання так званих «ЛНР» і «ДНР».

Проте десятки депутатів з владної фракції «Слуга народу» звернулись до президента Володимира Зеленського із закликом не вести прямі переговори з бойовиками і не погоджувати цю Консультативну раду.

Поділитись: