Судове засідання у справі екс-беркутівця Андрія Хандрикіна, якого звинувачують у побитті та катуванні активістів Майдану на колонаді у січні 2014 році, перенесли через неявку обвинуваченого та його захисника.

Про це передає кореспондентка Громадського із зали суду.

Адвокат обвинуваченого Валентин Рибін надіслав письмове прохання про перенесення засідання у зв'язку з його перебуванням в іншому.Прокурор Іванцов Ігор заявив, що направить запит до Держприкордонслужби для отримання інформації щодо можливого виїзду Хандрикіна з України.

За даними слідства Андрій Хандрикін наносив тілесні ушкодження та вчиняв катування щодо двох майданівців Михайла Низкогуза та Владислава Цілицького. 20 січня 2014 силовики скинули їх з колонади стадіону Лобановського, потім провели через так званий

«коридор беркутівців», які їх били кийками, потім тримали в холодних автозаках. Екс-беркутівцю загрожує до 10 років позбавлення волі.

Наразі Андрій Хандрикін є працівником харківської поліції.

Окрім Хандрикіна у цій справі фігурують ще двоє екс-«беркутівців» — Владислав Мастега та Артем Войлоков, які після оголошення їм про підозру втекли до Росії. Їх оголосили у розшук, а провадження, щодо них виділили в окремі і призупинили

Наразі Андрій Хандрикін є єдиним обвинуваченим у справі. Повідомлялося, що він продовжував служити в Харківському управлінні Нацполіції.

Поділитись: