Що означає бути феміністкою на Кавказі? Що таке традиційні грузинські застілля, чи дійсно існує «кавказький мачизм» та як протестують жінки в Азербайджані? Про все це Ангеліна Карякіна говорить із режисеркою з Азербайджану Лейлі Гафаровою та художницею з Грузії Маріам Габрічідзе. Наприкінці жовтня вони взяли участь у феміністичній арт-лабораторії «Метаморфози» під кураторством Катерини Міщенко. 16 мисткинь з України, Німеччини, Вірменії, Грузії, Молдови, Росії та Азербайджану дискутували, ділилися досвідом, презентували власні мистецькі проєкти та перформанси.

Як нині виглядає дискусія про гендер, соціальну та економічну рівність, а також традиції, як перетворюються суспільства на Кавказі — у програмі Ангеліни Карякіної «Дорогенька моя».

hromadske існує завдяки фінансовій підтримці глядачів, адже ми — незалежне медіа і не маємо власника. Допоможи журналістам і далі робити свою роботу, фондуй на Спільнокошті.

Незалежні завдяки вам

Ми працюємо незалежно від політиків та олігархів. Наша журналістика існує завдяки вам. Ви можете підтримати нас, а ми зможемо продовжити розповідати, що насправді відбувається.

Поділитись: