Олігарх Ігор Коломойський запевняє, що заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов не має ніякого стосунку до команди обраного президента Володимира Зеленського.

Про це Коломойський заявив в інтерв’ю Bihus.Info.

«Ніякого стосунку… як чорт від ладану», — сказав олігарх.

Коломойський також розповів, що вже 20 років перебуває у хороших стосунках з Портновим і не вважає, що той був «апологетом режиму» Януковича.

«Я не вважаю, що Портнов апологет режиму. Він працював, виконував свою роботу... З точки зору закону, а не політичної відповідальності, він взагалі нічого не скоїв. Він був на роботі та не збагачувався. Так, він служив режиму», — заявив олігарх.

Коломойський додав, що в 2005 році (вибори в Раду відбулися в 2006-му — ред.) допоміг Портнову стати народним депутатом, «порекомендувавши» його Михайлу Бродському, який зараз очолює Партію вільних демократів, а тоді входив у «Блок Юлії Тимошенко». Саме за списком БЮТ Портнов пройшов у Верховну Раду.

Раніше радниця Зеленського з правових питань Ірина Венедіктова заявила, що Портнов не працює над судовою реформою у штабі Зеленського.

У березні 2018-го СБУ порушила справу про держзраду щодо екс-заступника глави АП часів Януковича Портнова. Через це Портнов подав позов до суду на Службу безпеки України.

Нагадаємо, що 6 березня 2014-го ЄС запровадив санкції проти 18 громадян України, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів і причетності до порушень прав людини. Серед них був і колишній голова адміністрації президента Януковича Андрій Портнов.

Пізніше в березні 2015-го Європейський союз продовжив санкції, але виключив зі списку Андрія Портнова.

У 2014 році Портнов виїхав з України. Певний час жив у Росії, а потім переїхав до Відня.

Поділитись: