Заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що після повернення в Україну його охороняють поліцейські з автоматами.

Про це Портнов заявив в інтерв’ю телеканалу Newsone.

«Я відчуваю себе в безпеці. Я заздалегідь звернувся до відповідних організацій у зв'язку з постійними погрозами, які мені надходили. Тому я уклав офіційний договір з органами поліції, і мою охорону забезпечують поліцейські з автоматичною зброєю. Зараз я спокійно пересуваюся Києвом», — сказав він.

У прес-службі Нацполіції Громадському не підтвердили і не спростували цю інформацію. Щодо самої процедури пояснили, що кожен громадянин України може укласти договір про охорону, але поліція не має права розголошувати жодних умов угоди, це може робити тільки клієнт.

Нагадаємо, Портнов повернувся в Україну 19 травня. У 2014 році Портнов виїхав з України, певний час жив у Росії, а потім переїхав до Відня.

Олігарх Ігор Коломойський заявляв, що заступник Портнов не має ніякого стосунку до команди обраного президента Володимира Зеленського. Також радниця Зеленського з правових питань Ірина Венедіктова заперечувала, що Портнов працює над судовою реформою у штабі Зеленського.

У березні 2018-го СБУ порушила справу про держзраду щодо екс-заступника глави АП часів Януковича Портнова. Через це Портнов подав позов до суду на Службу безпеки України.

Нагадаємо, що 6 березня 2014-го ЄС запровадив санкції проти 18 громадян України, підозрюваних у незаконному привласненні державних коштів і причетності до порушень прав людини. Серед них був і колишній голова адміністрації президента Януковича Андрій Портнов.

Пізніше в березні 2015-го Європейський союз продовжив санкції, але виключив зі списку Андрія Портнова.

Поділитись: