Заступник командувача операції Об'єднаних сил Богдан Бондар прокоментував розведення військ на Донбасі та зазначив, що Збройні сили позиції не здаватимуть.

Про це він сказав в ефірі програм «Нині вже» на hromadske.

«Ми не здаємо і не будемо здавати позиції. Те, що зараз виконується і те, що пропонується здійснити в майбутньому є певними кроками до реального припинення бойових дій. 5 років — це термін, який достатньо показав, що потрібно використовувати інші складові для припинення бойових дій», — зазначив Бондар.

За його словами, успіх розведення військ у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському не буде вирішальним кроком для подальшого розв'язання конфлікту, а лише кроком, який дозволить рухатися далі.

«Поки що розведення сил і засобів відбулося тільки у Станиці Луганській. Але позиції, які обладнуються біля Золотого й Петрівського, у плані фортифікаційного обладнання краще підготовлені», — додав Бондар.

За його словами, розведення військ не сприймається військовими як капітуляція.

Нагадаємо, в Офісі президента повідомили, що розведення сил у Золотому наразі відклали.

Раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що для початку процесу розведення тиша повинна протриматися щонайменше 7 днів.

1 жовтня на переговорах у Мінську домовились розвести сили біля Петрівського та Золотого.

Після цього має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

В українському Міноборони повідомили, що ЗСУ технічно готові до розведення військ у Петрівському та Золотому.

В ОБСЄ заявили, що розведення має початися 7 жовтня, однак цього не сталося: кількома днями раніше бойовики обстрілювали ділянку розведення сил біля цих населених пунктів.

Поділитись: