УКРАЇНА

Засудженого в Росії українського журналіста Сущенка можуть обміняти — захисник

4 червня, 2018 20:27
УКРАЇНА/Засудженого в Росії українського журналіста Сущенка можуть обміняти — захисник
Зберегти
Вигляд
Громадський захисник засудженого до 12 років у Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін уважає, що Сущенка можуть звільнити за обміном.

Громадський захисник засудженого до 12 років колонії у Росії українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін уважає, що Сущенка можуть звільнити за обміном.

У коментарі Громадському він не виключив, що Сущенка можуть обміняти на головреда «РИА-Новости» в Україні Кирила Вишинського, затриманого за підозрою у державній зраді.

«Спробую публічно вплинути на ситуацію, аби Романа обміняли. Може навіть на Вишинського, для нас це не принципово. Але я не учасник переговорів... Вважаю, що шанси є саме на обмін Вишинського і Романа Сущенка, тому що чисто умоглядно щось спільне між ними та їхніми справами є: Романа звинувачують в шпигунстві, Вишинського в державній зраді, обидва журналісти», — зазначив Фейгін.

Раніше адвокат арештованого головреда «РИА Новости» Вишинського не виключив його обміну на Сущенка

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Громадський захисник Сущенка Марк Фейгін анонсував, що оскаржить вирок суду.

Україна вимагає від Росії звільнити політв’язня Романа Сущенка.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016-го року, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві. Фейгін заявляв, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці.

Також повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому 2018 року заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

24 квітня Фейгін, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді, повідомив, що його позбавили статусу адвоката. Він розповів, що справу журналіста Сущенка вестиме інший адвокат.

Відтоді Фейгін виступає у справі Сущенка як громадський захисник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка

Пов`язані новини