Адвокат арештованого за підозрою у держзраді головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського не виключає його обмін на незаконно засудженого в Росії українця Романа Сущенка.

Адвокат арештованого за підозрою у держзраді головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського не виключає його обмін на незаконно засудженого в Росії українця Романа Сущенка.

Про це адвокат Вишинського Андрій Доманський повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Ми не виключаємо цього. Кирило Вишинський зробив відповідну заяву. Він розуміє, що є «предметом» для обміну, що це була спецоперація, підготовлена ​​під певний момент. Ми добре це бачимо. Кирило й ухвалив рішення про вихід з громадянства України, виходячи з цієї позиції», — сказав адвокат.

За словами Доманського, 4 червня він відправив до Адміністрації президента заяву про вихід Вишинського з громадянства України.

«І ми додатково хочемо зафіксувати його відправлення на місці в АП вручну. Ми б не хотіли, щоб воно десь там «загубилося», — заявив адвокат.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Громадський захисник Сущенка Марк Фейгін анонсував, що оскаржить вирок суду.

Україна вимагає від Росії звільнити політв’язня Романа Сущенка.

Кирила Вишинського затримали у Києві вранці 15 травня після обшуків в офісі «РИА Новости», а згодом доправили у Херсон на засідання суду. Його підозрюють у державній зраді.

17 травня 2018 року головреда «РИА Новости» Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Москва вимагає звільнити Вишинського.

1 червня головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Російський паспорт і медаль «За повернення Криму»: що відомо про затриманого головреда «РИА Новости».

Меркель пообіцяла обговорити з Порошенком арешт головреда «РИА Новости» Вишинського.

Поділитись: