УКРАЇНА

Засуджений в РФ українець Сущенко вперше майже за рік поговорив з сином

11 вересня, 2017 21:40
УКРАЇНА/Засуджений в РФ українець Сущенко вперше майже за рік поговорив з сином
Зберегти
Вигляд
Український журналіст Роман Сущенко, незаконно засуджений в Росії, вперше майже за рік поговорив зі своїм 10-річним сином

Український журналіст Роман Сущенко, незаконно засуджений в Росії, вперше майже за рік поговорив зі своїм 10-річним сином.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Сьогодні батько вперше за майже рік розлуки поговорив з Максимом. Це були 10 хвилин неймовірного та зворушливого щастя — почути рідний голос», — сказала донька Сущенка Юлія.

За її словами, Сущенку вдалося зателефонувати їй, дружині та батькам. Політв’язень сказав, що досі не отримав фотографії та речі, які після побачення 21 серпня йому передали дружина та донька.

Нагадаємо, що 21 серпня до Романа Сущенка у СІЗО Лефортово пустили дружину та доньку.

30 вересня 2016 року в Москві був затриманий  кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів. Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

27 червня російський суд продовжив термін арешту Сущенка до 30 вересня 2017 року. У свою чергу МЗС України висловило протест через продовження арешту в РФ українцю Сущенку.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Роман Сущенко
Пов`язані новини