Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, затриманому в анексованому Криму проукраїнському активісту Олегу Приходьку у СІЗО не передають необхідні ліки.

Про це Денісова написала у Facebook.

Омбудсменка зазначила, що Приходько має захворювання шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи.

«Його рідні передали необхідні для лікування медикаменти та окуляри. Але співробітники пенітенціарного закладу не видають цю передачу», — зазначила Денісова.

Вона звернулася до російської омбудсменки Тетяни Москалькової з вимогою вплинути на ситуацію.

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо, що Олега Приходька затримали російські силовики в анексованому Криму. Його звинувачують у підготовці теракту та незаконному виготовленні вибухових речовин. За словами адвоката Приходька, його звинувачують у підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак. Також як свідка затримали дружину Олега — Любов Приходько.

11 жовтня Приходька відправили у слідчий ізолятор на 2 місяці — до 10 грудня 2019 року.

Водночас прокуратура Автономної Республіки Крим 10 жовтня розпочала кримінальне провадження щодо незаконного затримання в анексованому Криму проукраїнського активіста Олега Приходька

Також відомо, що 8 лютого 2019 року співробітники кримського главку ФСБ провели обшук в Олега Приходька в селі Оріхове Сакського району. У нього вилучили українську символіку, прапори партії «Свобода», червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку й домашні CD-диски. Після обшуків Приходька повезли до Сімферополя, де допитували про його діяльність і зв'язки на материковій частині України.Також затримали його дружину Любов Приходько.

Поділитись: