Затриманий за підозрою в участі у корупційній схемі із закупівлею палива для армії заступник міністра оборони Ігор Павловський заперечує звинувачення. Прокурор вимагає обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Павловському загрожує від 8 до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Затриманий за підозрою в участі у корупційній схемі із закупівлею палива для армії заступник міністра оборони Ігор Павловський заперечує обвинувачення.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

 «Я ніяких документів на пальне не підписував, і пальне було куплене за найнижчою ціною. З цією компанією, про яку всі пишуть я не знайомий, ніколи з ними не зустрічався», — сказав він.

Прокурор Максим Грищук заявив, що Павловський кілька разів намагався подати міністру оборони документи щодо необгрутнованого збільшення витрат на паливо. 

«Він (Павловський — ред.) давав вказівки, які документи готувати. Зокрема, була надана вказівка Малишу і Гулєвичу щодо того, щоб підготувати пакет документів і підписати додаткові договори. Продовжуючи діяти з вказаним умислом 22.06 була підготовлена доповідна записка на міністра оборона знову ж таки з метою легалізації своїх дій», — сказав прокурор. 

Павловський зауважив, що коли приступив у квітні до виконання обов’язків, то повернув частину неякісного пального. 

«Це питання замовного розстрілу якогось: купили дешевше всіх, той же Гулєвіч збирав документи, узгодивши з усіма. І тепер, купивши по найдешевшій ціні в Україні , ми за це — злочинне угрупування», — сказав Павловський.

Також він зазначив, що на жодному зібранні чи засіданні не бачив представників компанії «Трейд Коммодіті», через яку, за даними слідства, проводилася доставка палива. 

Фото: Настя Станко/Громадське

Обвинувачення вимагатиме для заступника міністра оборони арешт із заставою 75 млн. Павловському загрожує від 8 до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. 

Заступник секретаря РНБО Гладковський готовий взяти на поруки Павловського.

Зазначимо, що на суд щодо обрання запобіжного заходу заступнику міністра оборони Ігорю Павловському прийшли кілька десятків офіцерів з Міністерства оборони України. 

11 жовтня детективи НАБУ затримали чотирьох осіб у справі про корупційні схеми із закупівлею палива для армії.  

Двом високопосадовцям Міністерства оборони вручили підозру — Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель і матеріального забезпечення Володимиру Гулєвичу.

Про інших двох затриманих у справі наразі інформації немає: ані хто вони, ані яку роль відігравали в корупційній схемі.

За інформацією НАБУ, чиновники Міноборони завдали Україні збитків майже на 150 мільйонів гривень через корупційні схеми із закупівлею палива для армії.

ЧИТАЙТЕ: Що відомо про затриманих високопосадовців Міноборони.

 

Поділитись: