За 45 днів роботи системи автоматичної фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху швидкість руху авто у місцях встановлення камер зменшилася у 5 разів. Завдяки системі порушники загалом сплатити штрафів на 52 млн грн.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

Там кажуть, що гроші зі сплачених штрафів скерують на покращення дорожньої інфраструктури та на безпеку дорожнього руху.

«І це лише результат роботи 50 камер. Якщо їх буде 1000 — в бюджет надходитиме 1 мільярд гривень в місяць. Це великі гроші, але це не наша основна мета!», — каже заступник очільника МВС Антон Геращенко.

У міністерстві запевняють, що нині закуповують ще 300 камер фотовідеофіксації порушень ПДР для загальнодержавних трас. Їх обіцяють встановити до кінця року.

Раніше у МВС повідомляли, що за перший місяць роботи системи автофіксації порушень правил дорожнього руху в Києві та області водії сплатили 219 тисяч штрафів на 31 мільйон гривень.

Нагадаємо, у Києві з 1 червня запрацювали 20 камер автоматичної фіксації правопорушень правил дорожнього руху. Система вже зафіксувала перше порушення. Адреси, де вже встановили камери, читайте тут.

Поділитись: