Компанія Motorola оголосила про відтермінування початку продажів свого смартфона з гнучким екраном Razr через те, що не встигає вчасно виробити достатньо пристроїв.

Прийом передзамовлень на Motorola Razr планувався 26 грудня, а презентація моделі на січень 2020 року, однак вона була змушена перенести їх на пізніший час.

«Ми працюємо над тим, щоб визначити належну кількість і графік (передзамовлень і презентації), аби впевнитися в тому, що споживачі матимуть можливість придбати Razr під час його виходу на ринок», — йдеться в офіційному повідомленні Motorola.

Там також додали, що не очікують значної затримки порівняно з планованими датами презентації смартфона.

Motorola Razr — це перший смартфон компанії, що має гнучкий екран із діагоналлю 6,2 дюйми. Він є моноблоком, який може складатися посередині — як і класичні моделі-«розкладачки» Motorola. На Razr використовується операційна система Android. Його стартова ціна складає 1499 доларів. Утім він буде доступним лише в Сполучених Штатах за контрактом із оператором Verizon, повідомляє The Verge.

Уперше про плани Motorola випустити смартфон-моноблок із екраном, що складається, в січні 2019 року повідомило видання The Wall Street Journal із посиланням на джерела. Тоді передбачалося, що компанія виробить 200 тисяч таких пристроїв.

Поділитись: