Вищий адміністративний суд німецького регіону Берлін-Бранденбург дозволив вирубати ліс на ділянці, яку німецька влада виділила компанії Tesla Ілона Маска для будівництва першого у Європі заводу компанії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті цього суду.

«Вищий адміністративний суд Берлін-Бранденбурга своїм рішенням 20 лютого відхилив позов «Зеленої ліги Бранденбурга» та Асоціації з питань ландшафтного управління та охорони видів у Баварії на виданий раніше дозвіл на вирубку лісу на майбутньому майданчику Tesla», — повідомляють на сайті суду.

Зазначається, що рішення є остаточним та оскарженню не підлягає. Разом з цим, екоактивісти, які намагалися заборонити будівництво заводу Tesla, повідомили, що планують продовжити боротися проти вирубки лісу під Берліном, повідомляє «Укрінформ».

Нагадаємо, у січні Tesla купила земельну ділянку біля Берліна для будівництва свого першого у Європі заводу.

Однак 17 лютого суд наклав заборону на будівництво заводу через позов екоактивістів, які виступають проти вирубки лісу на ділянці. Голова компанії Tesla Ілон Маск пообіцяв посадити по 3 дерева за кожне зрубане дерево, необхідне для початку робіт з будівництва заводу.

Поділитись: