Українці можуть подавати заяви про тимчасову зміну місця голосування у другому турі виборів президента з неділі, 7 квітня. Другий тур виборів Центральна виборча комісія призначила на 21 квітня, повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук.

Як передає кореспондентка Громадського, Сліпачук зазначила, що з 7 по 15 квітня включно українці мають право подавати заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

Також голова ЦВК наголосила, що з 8 квітня кандидати можуть починати передвиборчу агітацію, оскільки раніше це було заборонено.

Раніше ЦВК офіційно оголосила результати першого туру виборів та назвала кандидатів, які виходять до другого туру: у другий тур ідуть Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Другий тур президентських виборів відбудеться 21 квітня.

Нагадаємо, чинний глава держави, кандидат у президенти Петро Порошенко погодився на озвучені Володимиром Зеленським умови проведення дебатів, зазначивши, що готовий дебатувати на 70-тисячному стадіоні «Олімпійський».

Суспільний мовник почав домовлятися за проведення дебатівміж кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком на стадіоні «Олімпійський».

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile