Збірна України з біатлону візьме участь у завершальному етапі Кубка світу в російській Тюмені.

Збірна України з біатлону візьме участь у завершальному етапі Кубка світу в російській Тюмені.

Про це повідомив коментатор телеканалу «UA:Перший» Андрій Столярчук, передає Isport.

Він зазначив, що рішення про участь збірної України в російському етапі Кубка світу прийняте остаточно.

До жіночої збірної точно приєднаються Юлія Журавок та Ольга Абрамова, які йдуть у топ-10 загального заліку Кубка IBU.

Раніше команда США вирішила бойкотувати етап Кубка світу в Росії. Також про таке рішення заявили в Чехії. Водночас лідер норвезької збірної Йоханнес Бьо цю акцію не підтримав та заявив, що готовий їхати в Тюмень. 

У грудні минулого року про бойкот змагань у Тюмені повідомила канадська збірна. Біатлоністи заявили, що не довіряють російській антидопінговій системі. 

5 грудня 2017 російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. Російські спортсмени, у крові яких не виявили заборонених речовин, були допущені до змагань під нейтральний прапором.

Згодом у допінг-пробі російської бобслеїстки Надії Сергєєвої виявили заборонений препарат триметазидин. Спортивний арбітражний суд  дискваліфікував спортсменку та анулював її результат на Олімпіаді. Вона разом з партнеркою Анастасією Кочержовою посіли 12 місце під час змагань з бобслею.

Допінг-тест дав позитивний результат й у російського керлінгіста Олександра Крушельницького. Спортивний арбітражний суд позбавив Крушельницького та його партнерку бронзової медалі. Нагороду в дабл-міксі тепер отримають норвезькі спортсмени.

Поділитись: