У Британії електростанції, що виробляють електроенергію з відновлювальних джерел за підсумками 2019 року вироблять більше енергії, ніж «традиційні» електростанції, які працюють на викопному паливі.

Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на звіт британської Національної мережі.

Зазначається, що обсяг виробленої з альтернативних джерел енергії перевищить обсяг виробленої з викопного палива — вугілля та газу — вперше з часів Індустріальної революції.

Наразі Британія є лідером серед розвинених країн із впровадження альтернативної енергетики. У країні встановили найбільшу кількість морських вітряків. Крім цього, у 2019 році Британія прожила близько 80 днів без використання вугільних та газових електростанцій.

Напередодні голова британського уряду Тереза Мей повідомила, що Британія планує повністю припинити викиди парникових газів до 2050 року.

«Британія провела світ до багатства через викопне паливо у часи Індустріальної революції, тож це логічно, щоб Британія повела світ в протилежному напрямку», — повідомила прем'єрка Великої Британії Тереза Мей

Нагадаємо, що на початку травня 2019 року Британія прожила цілий тиждень без використання ТЕС, які для виробництва електроенергії спалюють вугілля. Це сталося вперше з 1882 року.

Раніше повідомлялось, що до 2030 року третину електроенергії у Британії мають виробляти вітряки.

Як повідомлялося, у Великій Британії вперше обсяг енергії, видобутої з альтернативних джерел, перевершив видобутий з традиційних джерел.

Напередодні в ООН повідомляли, що для уникнення кліматичної катастрофи світу необхідно інвестувати щонайменше 2,4 трильйона доларів на рік у «зелену» енергетику до 2035 року, а також повністю відмовитися від ТЕС до 2050 року.

Поділитись: