Лідер президентської гонки Володимир Зеленський розповів, що його команда готує «інформаційну війну» для припинення війни на Донбасі, і попросив допомоги в українських журналістів.

Про це Зеленський заявив, відповідаючи на запитання Громадського про його кроки стосовно мешканців окупованих територій.

«Ми будемо робити потужну інформаційну війну для того, щоби завершити війну на Донбасі. І ми вас (журналістів — ред.) запрошуємо, нам буде потрібна ваша допомога. Це буде найближчий час, ми будемо з вами розмовляти — не півгодини, не годину. Ми вам розкажемо наш план дій. Ми повідомимо всіх українських журналістів і всіх наших блогерів», — сказав він.

Кандидат зазначив, що поки не може розповісти, коли і де буде ця зустріч.

«Я думаю, що ми нашою передвиборчою кампанією всім показали, що ми можемо робити, що у нас дуже сильна молода команда і є дуже креативні ідеї», — резюмував Зеленський.

Раніше Зеленський у своєму передвиборчому штабі звернувся до пострадянських країн: «Поки я ще офіційно не президент, я можу сказати як громадянин України. Усім екс-країнам Радянського Союзу — подивіться на нас, все можливо!».

Петро Порошенко заявив, що результати екзит-полів очевидні, тому він залишить пост глави держави. Але з політики йти він не збирається.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: