Новообраний президент Володимир Зеленський дізнався про приїзд та скасування візиту персонального адвоката президента США Дональда Трампа, Рудольфа Джуліані, зі ЗМІ.

Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявив його політичний радник Дмитро Разумков.

«Про те, що приїжджає Рудольф Джуліані Зеленський дізнався зі ЗМІ та те, що він не приїжджає, він теж дізнався зі ЗМІ», — сказав радник.

Та додав, що йому дивно було прочитати в американських медіа, що хтось із команди Зеленського коментував для ЗМІ якісь «підводні камені», заперечивши факт коментування.

«Це не відповідає дійсності. Будемо сподіватися, що це непорозуміння буде знято у взаєминах між командою Зеленського і представниками США», — сказав Разумков.

На запитання у студії, чи працює хтось над зняттям цього непорозуміння з боку Зеленського, радник відповів, що таке питання має бути конфіденційним.

Нагадаємо:

  • 11 травня стало відомо, що адвокат Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, який мав приїхати в Україну для зустрічі з Зеленським, скасував свій візит.
  • Причиною скасування візиту стали «виснажливі атаки», яким піддали Джуліані після анонсування свого візиту. Крім того, адвокат Трампа припустив, що в Україні він опиниться у середовищі людей, які є «ворогами президента», у деяких випадках і «ворогами США».
  • Зокрема серед причин скасування свого візиту Джуліані назвав народного депутата Сергія Лещенка.
  • Так, адвокат Трампа звинуватив Лещенка у публікації «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в якій ідеться про виплати грошей екс-главі передвиборчого штабу Трампа Полу Манафорту. Джуліані назвав фейком цю історію. Проте насправді першою про цю «амбарну книгу Партії регіонів» написала газета The New York Times.
  • Про візит Джуліані повідомляла газета The New York Times. За даними видання, адвокат Трампа хотів переконати Зеленського продовжити розслідування в інтересах Білого дому — а в такий спосіб допомогти Трампу в його президентській кампанії 2020 року.
Поділитись: