Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані, який скасував анонсований візит до України для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським, заявив, що висловлювання народного депутата Сергія Лещенка є однією з причин скасування його візиту.

Про це Джуліані заявив під час інтерв'ю американському телеканалу Fox News.

«Його ім'я — Лещенко, який оприлюднив «чорну бухгалтерію», яка виявилася фейком і ніколи не використовувалася», — сказав він.

Водночас депутат Сергій Лещенко у своєму блозі на «Українській правді» заявив, що генпрокурор України Юрій Луценко дезінформував Джуліані, щоб залишитися на своїй посаді.

«На жаль, адвокат президента Трампа став мішенню для маніпуляцій та брехні з боку генпрокурора Юрія Луценка... Луценко систематично дезінформує Джуліані з метою збереження своєї посади генпрокурора», — написав Лещенко.

У свою чергу, речниця генпрокурора Лариса Сарган назвала Лещенка «металевою щелепою» і порадила йому «бігти».

«Депутат-«жестяна чєлюсть» погорів як ворог Трампа в оточенні нового президента. Тепер щелепу зводить у пошуках виходу із патової ситуації, шукаючи крайніх. Бєгі, Сірожа, бєгі!», — зазначила Сарган.

Нагадаємо, 11 травня стало відомо, що адвокат Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, який мав приїхати в Україну для зустрічі з Зеленським, скасував свій візит.

Причиною скасування візиту стали «виснажливі атаки», яким піддали Джуліані після анонсування свого візиту. Крім того, адвокат Трампа припустив, що в Україні він опиниться у середовищі людей, які є «ворогами президента», у деяких випадках і «ворогами США».

Про візит Джуліані напередодні повідомила газета The New York Times. За даними видання, адвокат Трампа хотів переконати Зеленського продовжити розслідування в інтересах Білого дому — а в такий спосіб допомогти Трампу в його президентській кампанії 2020 року.

2 травня газета NYT повідомляла, що Джуліані обговорював з Луценком справу проти компанії, у якій працював син колишнього віце-президента США Джозефа Байдена, який оголосив про намір брати участь у майбутніх президентських виборах у США.

Поділитись: