Президент Володимир Зеленський прокоментував пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, унаслідок якої 4 грудня загинула одна студентка і ще 27 людей постраждали.

Він висловив співчуття батькам загиблої 16-річної студентки Ксенії Бабенко.

«Ми всі сподіваємося, що з 14 зниклих безвісти якомога більше знайдуться здоровими та неушкодженими. Але не хочу нікого обманювати — жертв може бути більше», — зазначив президент.

За його даними, зараз 21 людина перебуває у лікарнях у стані середньої важкості. Стан ще 5 людей важкий. Серед постраждалих є рятувальники.

«Хочу відзначити без перебільшення героїчну боротьбу наших пожежників і рятувальників. 7 з них також зараз на лікарняних ліжках», — додав глава держави.

Він доручив голові Одеської ОДА та всій місцевій владі зробити все для допомоги постраждалим та їхнім родинам і якнайшвидше з’ясувати всі обставини, що призвели до пожежі.

«Але нам потрібно не шукати крайніх, а більше не допускати такого жаху у жодному місті країни», — підсумував Зеленський.

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, вранці 4 грудня сталася пожежа, унаслідок якої загинула студентка. Причини загоряння наразі встановлюють.

Поділитись: