Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс закликала лідерів президентських перегонів Володимира Зеленського та Петра Порошенка пояснити свої програми виборцям та представити пріоритети у своїй політиці на наступні 5 років.

Про це Гармс сказала у коментарі Громадському.

«Мій заклик до 2 кандидатів: поясніть ваші програми, запропонуйте українцям, якими є ваші пріоритети на 5 років, як саме протистояти бідності, як виграти війну на сході, війну проти України, і окупацію. Як спілкуватися з Заходом», – зазначила вона.

Гармс наголосила, що має більше питань до Зеленського, але і політика чинного президента сфокусована на загальних речах.

«Для нас позиції президента Порошенка ясніші, але я також скажу, що у своїй кампанії він сфокусований на загальних речах: «армія, мова, віра». Це також не є відповіддю на те, що багато з українців чекають», – додала Гармс.

Євродепутатка також зазначила, що загалом в ЄС заспокоєні тим, що вибори в Україні є вільними і сподіваються, що надалі компанія «не буде жахливою».

«Попри війну і окупацію і всі проблеми, процес був конкурентним. З певними проблемами, але конкурентним. Ми всі схрестили пальці і Євросоюз чекає, що кампанія не буде жахливою, без ескалацій, буде змістовною і українські громадяни отримають і почують альтернативи розвитку від двох кандидатів», – наголосила Гармс. 

Нагадаємо, після підрахунку 100% електронних протоколів до другого туру виборів президента виходять Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Поділитись: