Обраний президент України Володимир Зеленський вийшов з бізнесу «Студія квартал 95», передавши свою частку у компанії своїм бізнес-партнерам. По закінченню президентського терміну вони мають віддати Зеленському його долю.

Про це повідомив бізнес-партнер Зеленського по «Студії квартал 95» Сергій Шефір в інтерв’ю виданню «TheБабель».

«Він вийшов (з бізнесу — ред.), там один-два підписи лишилось. Віддав комусь свою частку. Можливо мені, можливо Борису (Шефіру — ред.), я не пам’ятаю. Це настільки неважливо, тому що ні я, ні Борис його точно не підставимо та не підведемо», — повідомив Шефір.

За його словами, брати Шефіри домовилися із Зеленським, що повернуть йому його частку компанії по завершенню президентського терміну.

Він також зазначив, що попри те, що Зеленський відійшов від управління бізнесу, він отримуватиме дивіденди від діяльності компанії. Також за Зеленським залишаться права власності на деякі бренди.

Нагадаємо, що про вихід з бізнесу Зеленський повідомив ще перед голосуванням у другому турі виборів президента, 19 квітня.

30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила про перемогу Володимира Зеленського на виборах президента України. Так, за результатами другого туру виборів Зеленський отримав 73,22% голосів виборців (13 541 528 людей), які взяли участь у голосуванні. Його опонент Петро Порошенко набрав 24,45% (4 522 450 людей).

Загальна явка у другому турі президентських виборів, який відбувся 21 квітня, склала 18 491 837 виборців (61,37%).

Поділитись: