Президент Володимир Зеленський «попросив» депутата від «Народного фронту» Андрія Іванчука дати 175 мільйонів гривень на ремонт дороги до селища Космач Косовського району Івано-Франківської області.

З таким «проханням» глава держави звернувся до Іванчука, який переобрався у Раду на 88-му окрузі, під час візиту на Івано-Франківщину.

Зеленський сказав Іванчуку, що той «даремно» прийшов на зустріч з ним.

«Дивіться, 175 мільйонів гривень є?», — сказав президент, на що Іванчук почав говорити про бюджетні кошти.

«До чого тут бюджет? Що ви з цим бюджетом? Ви вже від нього відрізані, ви вже знаєте. Інші люди прийшли. 170 мільйонів можете допомогти? Ви ж мажоритарник. Це нічого, я можу в принципі назвати прізвища людей, яких ви знаєте, у яких ці гроші є — на сніданок, обід та вечерю», — уточнив Зеленський.

У підсумку Іванчук погодився допомогти, хоча й уточнив, що зазначений населений пункт не розташований в його окрузі. Зеленський, зі свого боку, пригрозив депутату, якщо той обдурить його.

«Якщо ви мене обдурите… ви не можете. Я дам усі ваші телефони і адреси жителям того села, вони до вас прийдуть, не приїдуть, бо дороги немає. Я не просто так, не обманюйте будь ласка», — резюмував він.

Зазначимо, що ремонт доріг не входить до повноважень президента України, як і до повноважень народного депутата, обраного як за списками партій, так і на мажоритарному окрузі.

Село Космач розташоване у 89-му окрузі, де переміг кандидат від «Слуги народу» Володимир Тимофійчук.

Раніше Зеленський назвав «хлопчиком» журналіста програми «Схеми».

Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка з наради зі словами «Exit… Іди гуляй, Господи». Перепалка між ними сталася під час обговорення будівництва лікарні в місті.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський Годунку, і прочитав з телефону, що той був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і наказав йому вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Хто такий Ярослав Годунок — у матеріалі Громадського.

Поділитись: