Президент України Володимир Зеленський наполягає, аби всі медики, що борються з коронавірусом, були застраховані.

Про це він сказав на традиційній нараді з представниками Кабміну й головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню COVID-19, пише пресслужба Офісу президента.

Зеленський навів приклад Луганської облдержадміністрації, яка застрахувала всіх медиків, котрі борються з коронавірусом.

«Я вже наголошував, що це треба втілити по всій Україні. Будь ласка, зберіть усі документи, які дадуть зрозуміти, коли наші лікарі будуть застраховані», — сказав президент міністру розвитку громад і територій України Олексію Чернишову.

Нагадаємо, на початку квітня Зеленський повідомляв, що у фонд боротьби з коронавірусом заклали гроші на виплати допомоги сім’ям лікарів, які загинули від COVID-19.

В Україні з початку епідемії виявили 21 584 випадки зараження коронавірусом, з них 7 575 пацієнтів одужали, а 644 — померли. За минулу добу коронавірусне захворювання COVID-19 виявили у 339 людей, також відомо, що 341 пацієнт одужав, а 21 — помер.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику.
Поділитись: