Шоумен Володимир Зеленський заявив, що власник телеканалу «1+1» Ігор Коломойський не допомагає йому «медійно» в рекламі президентської компанії, а рекламує лише серіал «Слуга народу», який виходить на каналі олігарха.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю «Українській правді».

Шоумен заявив, що фінансує президентську кампанію самостійно та за допомогою друзів. Скільки саме він вклав у це — сказати відмовився.

На питання про те, що телеканал «1+1» піарить Зеленського як президента, шоумен сказав:

«Я думаю, що 1+1», по-перше, наш стратегічний партнер. Тому що багато нашого якісного продукту виходить там. Вони отримують з цього рейтинги. По-друге, канал «1+1» прекрасно знає, хто я, і чим я заробляю. І мені нічого приховувати».

Відносини з Коломойським Зеленський назвав «робочими».

«Що таке «допомагає медійно?» Він рекламує «Слугу народу», який буде виходити на його каналі», — сказав шоумен. На уточнення журналіста, що олігарх «в будь-який момент може «виключити Зеленського на каналі», але не робить цього, шоумен сказав: «Подивимося».

Водночас Зеленський визнав, що реклама та білборди серіалу «Слуга народу 3» можуть допомогти і в піарі його передвиборчої кампанії.

На питання, чи не підмінює шоумен творчість агітацією, Зеленський відповів: «Чому? Дивіться, у нас є тур. Ми показуємо людям творчість. Люди приходять. Ви думаєте, що ми там будемо кричати «голосуйте за Зеленського?».

Шоумен заявив, що на нього «неможливо впливати», і ані Коломойський, ані інший олігарх цього робити не будуть.

Нагадаємо, що на Новий рік Зеленський оголосив, що буде брати участь у майбутніх виборах президента України. «1+1» показав новорічне звернення президента Петра Порошенка вже після 00:00, а перед самим Новим роком транслював звернення Зеленського.Сам шоумен назвав це технічною помилкою.

Відповідно до опитування Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова (з 19 по 25 грудня 2018 року) шоумен Володимир Зеленський є третім у передвиборчому рейтингу з показником підтримки 8,8%. Першу позицію посідала лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, а другу — чинний президент Петро Порошенко.

Журналісти програми «Схеми» оприлюднили розслідування, у якому йшлося, що Зеленському та його бізнес-партнерам через кіпрську фірму належать три кінокомпанії, які зареєстровані в Росії. Пізніше Зеленський прокоментував розслідування «Схем» про його кінокомпанії. Він заявив, що Студія «Квартал 95» не працює в Росії. Однак згодом, визнав, що є власником цих компаній та пообіцяв вийти з них.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019.

Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про намір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile