Президент Володимир Зеленський (ліворуч) та виконавчий голова компанії Orascom Investment Holding Нагіб Онсі Савіріс
Фото:

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський зустрівся з виконавчим головою компанії Orascom Investment Holding Нагібом Онсі Савірісом. Бізнесмен заявив, що цікавиться можливістю інвестувати в України.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Глава держави запропонував бізнесмену розглянути можливість інвестування у банківський та туристичний сектори України.

«Я чув, що ви протягом кількох років цікавилися інвестиційними можливостями в Україні, але не наважувалися (почати роботу – ред.). Зараз дуже вдалий час», — сказав Зеленський.

Президент запевнив, що після оновлення парламенту та формування нового уряду в Україні будуть реалізовані структурні реформи, що зокрема дозволить захищати іноземні інвестиції.

«Я не раз заявляв інвесторам і нашим міжнародним партнерам, що особисто захищатиму іноземні інвестиції в Україні, а уряд і парламент працюють над створенням сприятливого бізнес-клімату в нашій країні», — сказав він.

Також Зеленський розповів про масштабну приватизацію, яка готується в Україні.

«Оскільки у вашому портфоліо є низка дуже успішних проектів у сфері туризму та готельного бізнесу, хочу запросити вас взяти участь у конкурсах на приватизацію. Також вам можуть бути цікавими туристичні об’єкти по всій Україні», — зауважив президент.

Нагіб Онсі Савіріс — єгипетський підприємець, бізнесмен-мільярдер. Компанія мільярдера Orascom TMT займається комунікаціями в країнах Азії, а також Близького Сходу. Вона є найбільшим роботодавцем Єгипту.

Нагадаємо, 21 листопада уряд передав на приватизацію 339 держпідприємств.

Поділитись: