Журналіст Костянтин Реуцький вирішив взяти участь у виборах до Верховної Ради, у зв’язку з чим він призупинив свою роботу на Громадському.

Реуцький планує йти по 113-му одномандатному округу на півночі Луганщини від організації «Восток-SOS». Він пояснив, що на цьому окрузі у Раду балотується «посіпака» екс-регіонала Олександра Єфремова Володимир Струк.

«Який взимку 2014 року організовував і оплачував луганський антимайдан, а через декілька місяців вже фінансував і постачав бойовиків, що захопили будівлю луганського СБУ. Він купив індульгенцію, уникнув справедливого покарання і тепер активно засіває виборчий округ», — зазначив журналіст.

Разом із Реуцьким від «Восток-SOS» у Раду висуваються Іветта Кузьміна та Євген Васильєв.

«Наше висування — дещо авантюрна, але щира спроба довести суб'єктність громадського сектору та місцевих громад. Ми маємо надію зламати провінційну культуру покірності, стереотип що від людей нічого не залежить», — зазначив Реуцький.

Журналіст додав, що під час кампанії вони розраховують тільки на пожертви, бо інших джерел фінансування не мають.

«Не тільки фінансову (допомогу потребуємо — ред.) — ми потребуємо волонтерів: політтехнологів, медійників, фахівців з СМ, агітаторів, членів комісій, спостерігачів», — розповів Реуцький.

У разі перемоги на окрузі головними завданнями представники «Восток-SOS» бачать: перезавантаження економіки регіону, «яке неможлива без створення пільгових умов для бізнесу, насамперед для малого та середнього», завершення адміністративної реформи, розробка законодавства, що захищає інтереси широких кіл постраждалих у конфлікті, парламентський контроль за витрачанням коштів на відновлення регіону.

«Роки роботи у громадському секторі навчили обережності — ми не хочемо асоціювати себе з будь-якою політичною партією. Але готові співпрацювати зі всіма здоровими силами, які поділяють цінності демократії та прав людини», — резюмував Реуцький.

Поділитись: