Російський журналіст «Настоящее время» Ренат Давлетгільдеєв розповів про домагання з боку лідера ЛДПР, депутата Держдуми РФ Володимира Жириновського.

Російський журналіст «Настоящее время» Ренат Давлетгільдеєв розповів про домагання з боку лідера ЛДПР, депутата Держдуми РФ Володимира Жириновського.

Про це Давлетгільдеєв написав у Facebook.

Журналіст закликав своїх колег-чоловіків також розповісти про випадки домагань з боку людей з владних структур.

За словами Давлетгільдєєва, «він ніколи не приховував» історії про те, як після фіналу конкурсу «Міс Росія» його за руки «намагалися вивести помічники Жириновського та відвезти в корпоративну сауну ЛДПР».

«А сам він, поки давав невелике інтерв’ю, торкався сідниць так, що руки тряслися з диктофоном. Та і взагалі, чомусь в період до мого камін-ауту здавалося, що це я винен, що чиясь рука лізе в мої штани», — розповів журналіст.

Раніше низка журналістів подали скарги на главу комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Леоніда Слуцького та заявили про домагання з його боку. Йдеться, зокрема, про кореспондентку ВВС Фаріду Рустамову та продюсерку телеканалу «Дождь» Дар'ю Жук.

Комісія Держдуми з етики заявила, що не знайшла «поведінкових порушень» у діях Слуцького.

Після рішення комісії з етики російська медіакомпанія РБК відкликала з Держдуми Росії усіх журналістів.

«Коммерсант» припинив відносини з депутатом Держдуми РФ Слуцьким.

«Дождь» також вирішив відкликати журналістів з російського парламенту. Згодом також відкликало журналістів «Эхо Москвы».  Бойкот також оголосили «Новая газета», «Медуза», «Ведомости», «Медиазона», The Village, Medialeaks, The Bell. 

Держдума РФ позбавила акредитації ЗМІ, які бойкотували парламент через «незнайдені» докази домагань.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile