На Кіровоградщині мати зібрала 140 тисяч гривень на лікування своєї дочки. Зловмисник, назвавшись помічником керівника благодійної організації, отримав доступ до картки жінки та вкрав кошти. Дівчинка померла від злоякісної пухлини головного мозку.

Про це повідомляє поліція Кіровоградської області. 

32-річний підозрюваний запропонував допомогу жінці. Він попросив у постраждалої надати номери телефонів її родичів, щоб нібито переконатися у тому, що родина дійсно потребує допомоги.

Отримавши телефонний номер, зловмиснику вдалося його заблокувати й перевипустити сім-карту. Зрештою, він отримав доступ до інтернет-банкінгу і переказав на свою картку 120 тисяч гривень, які постраждала зібрала на лікування своєї дочки.

Поліція відкрила провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу (Шахрайство). Запобіжний захід підозрюваному ще не обрали.

Телефонне шахрайство

У Києві раніше судимий 30-річний шахрай подзвонив на стаціонарний номер телефону та повідомив хлопчику, що його мама потрапила у ДТП. Аби її не затримала поліція, він має зібрати вдома усі заощадження та передати їх чоловіку, який підійде до під’їзду.

Хлопчик зібрав близько 700 тисяч гривень і вийшов на вулицю, де грабіжник вирвав у нього пакет з грошима та втік. Зрештою, у травні цього року зловмисника засудили на 8,5 років ув'язнення. 

Поділитись: